Poruszaj się z nami

Kickboxing dla mężczyzn i kobiet

Możesz ćwiczyć z grupą lub indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Przyłącz się do grupy kobiet ćwiczących kickboxing z Mistrzynią Świata Dorotą Godziną. Do grupy ciągle dołączają nowe osoby. Ćwiczą kobiety w różnym wieku – nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się kickboxingu.

Ćwiczenia znacznie poprawiają kondycję, budują mięśnie całego ciała (ćwiczenie ciosów ręcznych przy skręcie całego ciała powoduje, że cały czas pracują na mięśnie brzucha oraz pleców, przy kopnięciach pracują mięśnie pośladków i nóg).
Podczas jednego treningu mozna spalić nawet do 800 kcal.

Serdecznie zapraszamy: kickcenter.pl
Uwaga: przy zapisach poinformuj trenerkę, że jesteś klientką Oryginalnych Przepisów. Czeka na Ciebie miła niespodzianka.

AEROKICKBOXING to połącznie klasycznego FITNESSU z KICKBOXINGIEM. Ćwiczenia prowadzone są przy dynamicznej MUZYCE, w rytm której wykonywane są różne ciosy ręczne oraz kopnięcia.

Aerokickboxing

to świetny sposób na POZBYCIE SIĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW i OSIĄGNIĘCIE PIĘKNIE WYRZEŹBIONEJ SYLWETKI! Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się nauczyć podstawowych TECHNIK KICKBOXINGU w sposób BEZKONTAKTOWY!

Serdecznie zapraszamy: kickcenter.pl

Kick Center oferuje szkolenie sportowe jak też zajęcia rekreacyjne dla wszystkich grup wiekowych – mężczyzn i kobiet ! Zawodnicy szkoleni w Kick Center przez  Piotra Siegoczyńskiego (6-krotnego Mistrza Świata)  zdobywają laury na arenach krajowych i międzynarodowych we wszytkich grupach wiekowych i we wszystkich formułach walki Kickboxingu.

Szkolą zawodników zarówno w formułach ringowych :  full contact, low kick, K-1  ,  jak też planszowych : semi contact, light contact, kick light.

Klub uczestniczy w około 30 turniejach i seminariach rocznie zarówno amatorskich jak i zawodowych , wielu naszych zawodników należy do ścislej światowej czołówki i jest członkami Kadry Polski. Klub organizuje obozy sportowe letnie i zimowe oraz  wakacyjne zajęcia w Warszawie.
Uwaga: przy zapisach poinformuj trenerkę, że jesteś klientką Oryginalnych Przepisów. Czeka na Ciebie miła niespodzianka.