Opinie


Jestem bardzo zadowolona. Wszystkie posiłki bardzo smaczne i zroznicowane. Szczegolne podziekowanie za indywidualne podejście do klienta. W porównaniu z innymi cateringami dietetycznymi oryginalneprzepisy.pl są najlepsze bez dwóch zdań. Naprawdę pyszne.
Jestem najedzona pysznymi daniami i chudnę. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym. Szczególnie dla osób które nie maja czasu na przygotowywanie jedzenia a nie chcą jeść byle czego w knajpach.

Patrycja z Warszawy, Wyjątkowa Dieta 1500 kcal

Zdecydowałam się na miesięczny catering dietetyczny, ponieważ chciałam się lepiej odżywiać. Po 2 tygodniach poczułam, że dzięki zmianie sposobu odżywiania mam więcej energii. Po miesiącu zauważyłam też na wadze 3 kg mniej ;-). Jedzenie jest mega-pyszne. W styczniu zaczynam 3 miesiąc diety.

Gośka, Product Manager z Warszawy, Wyjątkowa dieta 1200 kcal

Dzisiaj oficjalnie kończę 2-miesięczną dietę 1200 kcal, niestety… Gdyby nie fakt, iż miałem 2 tygodnie przerwy urlopowej, kiedy jadłem…godnie, no i jednak piwo było od czasu do czasu i inne grzeszki, mogę się pochwalić spadkiem wagi o 7 kg.

Polecam wszystkim!

Jacek, Key Account Manager z Warszawy, Wyjątkowa Dieta 1200 kcal

 Decydując się na dietę OryginalnychPrzepisów najbardziej zależało mi na tym, żeby schudnąć. Schudłam już 11 kg 🙂 (po 2 miesiącach na diecie 1000 kcal). Oczywiście jeszcze parę kilogramów chcę schudnąć, ale nie można być całe życie na 1000 kcal, więc zwiększyłam kaloryczność do 1200 kcal. Przy okazji nie lubię gotować i mam na to mało czasu. Teraz dzięki Wyjątkowej Diecie mogę zdrowo, smacznie i regularnie jeść. Czyli same plusy.

Magdalena, Pielęgniarka z Warszawy, Wyjątkowa Dieta 1000 kcal

Dieta jest przepyszna! Tak urozmaicona, że nie mam ochoty na podjadanie. Jeżeli chodzi o same posiłki, to muszę przyznać, że przeszły moje najśmielsze oczekiwania:-) Pyszneeee!

Sylwia z Warszawy, Wyjątkowa Dieta 1200 kcal

Próbowałam już różnych cateringów dietetycznych. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z OryginalnychPrzepisów. Lubię zróżnicowaną dietę i to właśnie oferujecie. Jednak, to, co Was wyróżnia, to fakt, że robicie to smacznie – wszystko jest doprawione i dobre. Ilość również jest dla mnie wystarczająca.

Aleksandra z Warszawy, Wyjątkowa Dieta 1500 kcal.