O Nas

OryginalnePrzepisy.pl powstały z myślą o ludziach, którzy wymagają od kuchni więcej, cenią sobie jakość, świeżość i zdrową żywność. Nasze posiłki powstają dzięki współpracy z wieloma kreatywnymi kucharzami (wśród nich: specjaliści kuchni molekularnej, włoskiej, japońskiej, francuskiej, indyjskiej, tajskiej, włoskiej, tureckiej, polskiej).

Dzięki tej różnorodności, nasi klienci mają okazję próbować każdego dnia wyjątkowych smaków, pochodzących z różnych zakątków świata.

 

Stworzyłam OryginalnePrzepisy.pl dla osób, które tak jak ja, chcą jeść oryginalne, zdrowe posiłki, a nie mają czasu na przygotowywanie ich, cierpliwości na wyszukiwanie składników do skomplikowanych przepisów lub codzienne zakupy.

Kilka słów o mnie:

Z wykształcenia jestem Psychologiem oraz Socjologiem. W swoim życiu bardzo dużą wagę przywiązuję do zdrowego, zrównoważonego odżywiania oraz jednocześnie – kondycji swojego ciała (od ponad 7 lat trenuję intensywnie kickboxing).
Ponieważ kocham podróże – staram się, z każdej wyprawy przywieźć moim klientom oryginalny smak i zapach kraju, w którym byłam – w postaci świeżych przypraw oraz zdjęć i opisów interesujących potraw.

 

 Anna Świderska – Właścicielka

 

Swoim pacjentom pomagam odkrywać nowe smaki i wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe na co dzień.

Właściwe odżywianie nie oznacza spożywania tylko niskokalorycznych i odtłuszczonych produktów, ale sięganie po żywność smaczną, niezawierającą sztucznych barwników i konserwantów, czyli taką którą proponują gospodarstwa ekologiczne oraz produkujące żywność typu slow food, z jednoczesnym stosowaniem się do zasad prawidłowego żywienia.

Kilka słów o mnie:

Jestem absolwentką Dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Żywienia Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie uczęszczam na studia doktoranckie na Wydziale Żywienia Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas studiów, odbywając liczne praktyki w państwowych placówkach zdrowia oraz w prywatnych gabinetach dietetycznych. Jestem ekspertem na portalach internetowych, gdzie udzielam porad oraz piszę artykuły dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania.

mgr inż. Aleksandra Kilen-Zasieczna
dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka