Możesz schudnąć nawet 15 kilogramów w 90 dni

Możesz schudnąć nawet 15 kilogramów w 90 dni.
Już dziś zacznij przygotowania swojego ciała na plażę.

Jak osiągnąć sukces w 90 dni:

Krok 1. Zacznij wiosnę od diety oczyszczającej – 5-10 dni
Krok 2. Wybierz jedną z naszych diet z ograniczoną ilością kalorii.
Krok 3. Jedz nasze posiłki regularnie – co 2-3 godziny, dzięki temu nie dopuścisz do gromadzenia się zapasów tłuszczu oraz przeciążenia przewodu pokarmowego. Ostatni posiłek spożywaj na 3 godziny przed snem (jak zasypiasz o 24:00, to nie musisz jeść ostatniego posiłku o 18-tej)
Krok 4. Spożywaj posiłki powoli. Sygnał o sytości dociera do mózgu dopiero po 20 minutach.
Krok 5. Wprowadź do swojego trybu życia trochę ruchu (jeżeli wcześniej nic nie robiłaś/robiłeś zacznij od szybszych 20-30 minutowych spacerów). Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Poruszaj się z Nami
Krok 6. Pij dużo wody mineralnej (niesmakowej). Co najmniej 1,5-2 litry dziennie. Woda poprawia tempo metabolizmu, usprawnia perystaltykę jelit (zapobiega zaparciom) oraz usuwa toksyny z organizmu.

Krok 7. Przygotuj strój na plażę 🙂

Z nami sukces na lato gwarantowany.

NOWOŚĆ – dieta oczyszczająca – 215 zł

Tygodniowa dieta oczyszczająca w menu prawie same warzywa i owoce – 5 porcji każdego dnia (między innymi: świeżo-wyciskane soki, musy owocowe, sałatki warzywne, owocowe, kotleciki warzywne, puree z warzyw, pyszne zupy)

Cena za 5 dni diety: 215 zl.

Kilka ważnych faktów o pomidorach

Lipiec i sierpień to nasz sezon pomidorowy. Pomidorowy są bogatym źródłem potasu (obniżającego ciśnienie tętnicze krwi oraz zmniejszającego zatrzymywanie się wody w organizmie!) i likopenu – silnego przeciwutleniacza (chroniącego naszą skórę przed działaniem promieni UV i zapobiegającego m. in. Rozwojowi nowotworów jelita grubego). Warto więc jeść je na surowo, ale także przygotowywać domowe przetwory pomidorowe na zimę – znacznie smaczniejsze i pozbawione substancji dodatkowych, a więc i zdrowsze niż te kupione w sklepie – pycha!

mgr inż. Aleksandra Kilen- Zasieczna
Dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka